Reklama

Rozwijająca się platforma DeFi Tron zawarł strategiczne partnerstwo z instytucjonalną platformą przechowywania zasobów cyfrowych BitGo w celu zwiększenia rozwoju swojej przestrzeni DeFi. Partnerstwo to wprowadzi do ekosystemu firmy Tron dwie główne waluty kryptograficzne DeFi, Wrapped BTC (WBTC) i Wrapped Ether.

Jednocześnie umożliwi to użytkownikom Wrapped Bitcoin i Wrapped Ether zbadanie innych przypadków wykorzystania BTC/ETH, takich jak zabezpieczenia dla stabilnych monet, pożyczki na zdecentralizowanych giełdach (DEX), płatności i elastyczne inteligentne umowy w ramach ekosystemu TRON.

Podczas gdy WBTC jest istniejącym tokenizowanym Bitcoinem w DeFi, który jest powiązany z Bitcoinem, WETH jest nowym dodatkiem, który będzie powiązany z Ethereum. BTC i Ether, z którymi te tokeny są powiązane, będą w posiadaniu BitGo, co pozwoli posiadaczom BTC i ETH w Ethereum DeFi na dostęp do wielu korzyści z DeFi, takich jak szybkie transakcje i niskie opłaty w sieci Tron. Justin Sun, założyciel firmy Tron wypowiadający się na temat partnerstwa powiedział:

Jesteśmy podekscytowani możliwością rozszerzenia potencjału DeFi firmy TRON poprzez współpracę z liderem branży, firmą BitGo, w celu wprowadzenia do firmy TRON zintegrowanych rozwiązań międzybranżowych, takich jak Wrapped Bitcoin (WBTC) i Wrapped Ether. Każdy może teraz korzystać ze swoich BTC/ETH, aby korzystać ze wszystkich zalet ekosystemu DeFi firmy TRON bez wysokich opłat za gaz w firmie Ethereum! JustSwap, podobnie jak usługa Uniswap w firmie TRON, od początku swojej działalności osiągnął 100 milionów dolarów w ciągu 24 godzin i stanowi silny i rosnący ekosystem DeFi firmy TRON.

Tron jest jedną z najszybciej rozwijających się platform typu blockchain na świecie. Posiada podobieństwa do platformy Ethereum, takie jak budowanie inteligentnych kontraktów i dApps. Ze względu na rosnącą liczbę przypadków korzystania z DeFi w sieci, BitGo zgodziło się wejść do tego sojuszu, który oprócz zapewnienia użytkownikom Trona dostępu do zalet DeFi, pozwoli również handlowcom miętowym WBTC i WETH z BTC/ETH w pieczy BitGo. Użytkownicy BitGo mogą teraz tokenizować swoje BTC na Tronie, co jest znaczącym usprawnieniem dla ekosystemu.

Od czasu uruchomienia WBTC w 2019 roku, BitGo odnotował ogromny wzrost na Ethereum w połączeniu z niezwykłym wzrostem aktywności DeFi. Nasz nowy strategiczny sojusz z firmą TRON stwarza użytkownikom jeszcze większe możliwości ekspansji na inne sieci i symbolizowania swoich BTC w ekosystemie TRON dApp, jednocześnie dokonując transakcji po niższych kosztach i szybciej, powiedział Mike Belshe, dyrektor generalny BitGo.

Reklama

Dzięki współpracy z BitGo, Tron przyczynia się do rozwoju DeFi, które każdego dnia przyciąga więcej inwestorów. Jest to również znaczący wkład w cały przemysł kryptograficzny, który może doprowadzić do jego rozwoju w nadchodzących latach.