Ile razy wątpiłeś w uczciwość usługi kryptońskiej?

Znajdziesz jakąś grupę lub bota, który obiecuje ci łatwe i duże zyski. Istnieje wiele takich aplikacji kryptograficznych lub stron internetowych, które czekają na nowicjuszy, aby wziąć swoje pieniądze, a ty trudno zrozumieć ich główny cel z powodu braku doświadczenia.

Tak więc, wtedy inwestujesz pieniądze i po chwili zdajesz sobie sprawę, że wszystko jest na próżno – albo nie dostałeś tam dostępu, albo nie dostajesz żadnego zysku z handlu z tymi usługami.

A potem zadajesz sobie pytanie:

Czy rzeczywiście możliwe jest znalezienie legalnych usług wśród wszystkich tych osób?

Mam dla ciebie dobre wieści!

Istnieje jedna specjalna strona oferująca kryptowalutę, która pomoże Ci znaleźć dochodowy i godny zaufania portfel kryptowalutowy, bota lub inwestora.

Safetrading jest tutaj!

Platforma ta oferuje zaufane usługi od początku 2018 roku. Kiedyś pracowali tylko z handlowcami kryptograficznymi, ale w 2019 roku zdecydowali się na rozbudowę, ponieważ użytkownicy chcą więcej, a technologie są rozwijane każdego dnia.

Możesz myśleć:

Dlaczego to jest specjalne?

Rzecz w tym, że Safetrading sprawdza wszystkie usługi przy użyciu sztucznej inteligencji – programu, który uwzględnia wszystkie ważne fakty – wiek usługi, zespół, który za nią stoi, ich doświadczenie, opinie użytkowników, sygnały kryptograficzne, ogólny zysk, przydatne funkcje itp.

Oczywiście, to nie koniec.

Wszyscy wiedzą, że programy mogą popełniać błędy. Dlatego po tym automatycznym przeglądzie, zespół doświadczonych traderów sprawdza wszystkie wyniki, aby mieć pewność, że są one jednoznaczne.

Następnie, na podstawie ostatecznej decyzji, piszą kompleksowy audyt dotyczący działalności tej lub innej usługi. Możesz przez to przejść w każdej chwili. Przy okazji, wszystkie ważne rzeczy są aktualizowane co trzy miesiące – ceny, wyniki sygnałów kryptograficznych, nowe funkcje, itp.

Jeśli szukasz najlepszej grupy kryptograficznej lub najlepszego portfela Ethereum, lepiej sprawdź Safetrading.

Posiadają one 3 rodzaje ratingów dla wszystkich usług:

Zatwierdzone:

Nie sprawdzone:

Oszuści.

Jak rozumiesz, musisz zwrócić uwagę na usługi, które są zatwierdzone.

Przy okazji, jeśli nie możesz znaleźć dobrego handlowca lub bota stworzonego przez dobrą firmę programistyczną dla Ciebie, zawsze możesz skontaktować się z Andreasem Schmidtem – przedstawicielem firmy Safetrading i zadać mu wszystkie pytania.

Pole kryptograficzne jest teraz pełne wątpliwych usług, dlatego bardzo ważne jest, aby sprawdzić każdą z nich, aby nie stracić swoich pieniędzy.

I masz szczęście – Safetrading zrobił to za ciebie!