W skrócie Barstool Sports Dave Portnoy powiedział ostatnio, że sprzedał swojego Bitcoina. Teraz wyjaśnił, ile, jeśli w ogóle, krypto, które zostawił.

Portnoy nazywa się Bitcoin i jest podobny do programu Ponzi, w którym starsi uczestnicy stają, aby zarobić więcej pieniędzy.

Jednak Portnoy nie skończył jeszcze z kryptonimem.

Dave Portnoy, założyciel sportowego bloga Barstool Sports, ujawnił wczoraj na podcaście zakres swoich kryptograficznych udziałów – i nazwał ten sektor wielkim planem Ponzi.

Multi-milioner cieszył się pompatycznym wejściem na rynek kryptoński w sierpniu – trwało to zaledwie tydzień, zanim narzekanie na zmienność było zbyt duże na żołądek. Następnie ogłosił, że sprzedał wszystkie swoje Bitcoin. Ale czy udało mu się utrzymać kilka świeżo upieczonych altówek?

Nie mam teraz nic w krypcie. Najbardziej brakuje mi memy, powiedział Portnoy inwestorowi kryptońskiemu Anthonyemu Pompliano w The Pomp Podcast. Portnoy potwierdził, że w pewnym momencie posiadał Bitcoin wart ponad milion dolarów, ale w końcu sprzedał wszystko.

To tylko jeden wielki plan Ponziego… Wchodzisz i nie musisz być tym, który trzyma torbę, powiedział Portnoy. To nie różni się od giełdy. Każdy pompuje swoją własną monetę.

Ale Bitcoin Bull Pompliano nie miał być zniechęcony. Przeciwstawił się wątpliwościom Portnoya, wyjaśniając, co uważa za mocne strony Bitcoina.

Bitcoin jest silniejszy niż cokolwiek na świecie. Nie ma rządu, nikt nie może go zhakować, ponieważ jest to najsilniejsza sieć komputerowa na świecie. Ma na sobie więcej mocy obliczeniowej niż cokolwiek innego, powiedział Pompliano.

Pompliano zasugerował, że Portnoy mógłby inwestować i utrzymywać krypto walutę w perspektywie długoterminowej, zamiast postrzegać aktywa jako jednorazowy zakup, w którym zmienność mogłaby zostać złagodzona w celu osiągnięcia zysków.

Jego argumenty mogły do pewnego stopnia zadziałać. Potentat medialny obiecał, że wróci na rynek kryptoński, ale bez konkretnej linii czasu.

Ale do tego czasu, będzie trzymał się zapasów.