Nowozelandzka giełda aktywów cyfrowych Dasset ogłosił, że będzie wspierać Bitcoin SV (BSV), zapewniając fiat on-ramp i wymianę dla użytkowników Bitcoin.

Giełda w Auckland stwierdziła, że ze skutkiem natychmiastowym prowadzi BSV, oferując pary handlowe BSV/NZD i BSV/BTC poprzez swoją platformę wymiany.

Wiadomość przychodzi w czasie, gdy przyjęcie BSV gwałtownie rośnie na całym świecie, zwłaszcza w Australii i Nowej Zelandii. Zarówno dla użyteczności szybkich, tanich płatności międzynarodowych, jak i jako protokół do tworzenia aplikacji zasilanych mikrotransakcjami i masowej skali pojemności, decyzja o wprowadzeniu BSV na listę będzie mile widziana przez entuzjastów waluty cyfrowej na terytoriach Dasset.

Jimmy Nguyen, prezes założyciel Bitcoin Association, powiedział, że fiat onramp na Dasset otworzy BSV dla większej liczby użytkowników w Nowej Zelandii i Australii.

Kluczowym elementem w zapewnieniu, że historia rozwoju Bitcoin SV będzie kontynuowana na całym świecie, jest uczynienie procesu przyjmowania nowych użytkowników szybkim i prostym. Wraz z wprowadzeniem nowej platformy do kupna i sprzedaży BSV w Dasset, proces ten stał się łatwiejszy dla ludzi w Nowej Zelandii i Australii, którzy teraz mają innego renomowanego, legalnie zarejestrowanego dostawcę usług, który może wykorzystać jako opcję na pokładzie w ekosystemie Bitcoin SV.

Dyrektor generalny Dasset, Stephen Macaskill, powiedział, że lista BSV da użytkownikom szansę na odkrycie BSV i podjęcie decyzji, jak najlepiej wykorzystać Bitcoin w ich cyfrowej przyszłości.

Kryptokur waluta zawsze była bitwą idei. Niedawno wprowadziliśmy na giełdę Bitcoin SV, aby dać klientom możliwość odkrycia, a ostatecznie podjęcia decyzji, które aktywa kryptograficzne będą najlepiej służyć ich cyfrowej przyszłości.

Wprowadzając wsparcie dla BSV, Dasset staje się najnowszą globalną giełdą, która włącza się do BSV, w czasie gdy więcej giełd i platform na całym świecie wspiera Bitcoin BSV. Południowokoreańska firma Bitribe oferuje teraz BSV w sekcji handlu zagregowanego z parami handlowymi BSV/USDT i BSV/BTC, podczas gdy kanadyjska internetowa firma maklerska Netcoins dodała BSV do swojej platformy, a trzy australijskie platformy handlowe dodały walutę fiat dla BSV. Do tych trzech par dołączyła brytyjska firma Bitcoin.co.uk, która dodała również wsparcie dla BSV w zakresie walut fiat.

Nowy w Bitcoin? Sprawdź sekcję CoinGeeks Bitcoin for Beginners, najlepszy przewodnik, aby dowiedzieć się więcej na temat Bitcoinów, jak pierwotnie zakładał Satoshi Nakamoto- i łańcuch blokowy.