Ogniwo łańcuchowe (LINK) w ciągu ostatnich 24 godzin po zanurzeniu w wodzie o ponad 50% w stosunku do rekordowego poziomu z sierpnia. W ciągu ostatnich 24 godzin obrót monety wzrósł o 15%, co oznacza, że jest ona na granicy odzyskania poziomu wsparcia 10 dolarów.

LINK odzyskuje zdrowie, ponieważ Bitcoin przeszedł silne odbicie po zanurzeniu w środę poniżej 10.200 dolarów. BTC handluje teraz 10.700$ od czasu napisania tego artykułu, tylko około 5% powyżej tych niskich wartości.

Analitycy uważają, że Chainlink ma możliwość poruszania się wyżej po przepięciach.

Ogniwo łańcuchowe ma miejsce na rajd po 15% skoku

Według najlepszych analityków, LINK może mieć dalszy wzrost po osiągnięciu 15% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Jeden z historycznie dokładnych analityków, który przewidywał, że Bitcoin przejdzie odwrócenie w kształcie litery V w połowie marcowej kraksy, powiedział niedawno, że LINK jest zagruntowany, aby powrócić do swojego wszechczasowego szczytu. Powiedział w tej sprawie:

Stinkbids on $LINK at $8-9 and accumulating some now around $10. Unieważnienie, jeśli cena zacznie pieprzyć się poniżej stinkbids i zbuduje większą wielkość, jeśli trend się potwierdzi. Myślę, że to będzie $28-32 w następnym przebiegu. Para $BTC również wygląda na gotową do odwrócenia się w najbliższym czasie.

Wykres akcji cenowej Chainlink w ciągu ostatnich kilku tygodni z analizą inwestora kryptońskiego Bitcoin Jack. Wykres z TradingView.com

Zostało to powtórzone przez innych analityków w przestrzeni.

Edward Teddy Cleps powtórzył ten optymizm, dzieląc się poniższym wykresem. Wykres podkreśla, że trwający rajd LINK to moneta broniąca krytycznego poziomu technicznego.

Wykres wydaje się sugerować, że skoro LINK posiadał wsparcie w wysokości 7,90-8,00 dolarów, to może być dopuszczone do rajdu w kierunku 13 dolarów, a następnie powyżej i powyżej, jeśli może również żądać tego poziomu.

Wykres akcji cenowej Chainlink w ciągu ostatnich kilku tygodni z analizą inwestora kryptograficznego Edwarda Teddy Clepsa. Wykres z TradingView.com

All Eyes on Bitcoin

Bitcoin akcji cenowej, choć jest prawdopodobne, że będzie dyktować działania cenowe altcoinów do przodu. Podczas gdy korelacja LINKa z BTC nie jest idealna, kryptokur waluta wiodąca powinna prowadzić wszystkie altcoiny.

Bitcoin pozostaje w ziemi niczyjej, jak zauważyło wielu analityków. Krypto waluta nie zdołała zabezpieczyć 11.000 dolarów jako wsparcie, ale pozostaje powyżej niskich 10.000 dolarów, gdzie szereg korekt zatrzymało się w ciągu ostatnich trzech tygodni.

Bitcoin ustalił kierunek stąd jest prawdopodobne, aby ustalić ogólną kierunkowość Chainlink.

Polecany obraz z Shutterstock Tagi cenowe: linkusd, linkbtc Charts z TradingView.com Chainlink (LINK) Przepływy 15% i analitycy uważają, że jest więcej do przybycia.