Bitcoin Jeden ze scenariuszy Bitcoina został unieważniony przez Selloffa; Czynniki do rozważenia

W ciągu ostatnich kilku dni Bitcoin został pochwycony przez ogromną zmienność, a krypto waluta nie jest w stanie stworzyć zrównoważonego trendu.

Skłoniło to inwestorów do zastanowienia się, co może być dalej z BTC, ponieważ nadal znajduje się ona w przedziale długoterminowego handlu pomiędzy 10.000 a 11.000 dolarów.

Ostatni spadek, który spowodował, że krypta zwijała się z 10 500 dolarów dziennie, uderzył w jej techniczną perspektywę.

Jeden z analityków zauważył, że ten ostatni upadek unieważnił kluczowe wsparcie, które wcześniej wzmacniało jeden z jego scenariuszy byków.

Teraz, gdy ten poziom jest zepsuty, kupujący mają dla nich poważną pracę, jeśli chcą się dalej katalizować.

Bitcoin i zagregowany rynek krypto walutowy doświadczyły ostatnio ogromnych zawirowań, a niezdecydowana akcja cenowa BTC spowodowała pewien chaos wśród altcoinów.

Kryptokur waluta benchmarkowa może nadal nie wykazywać tendencji w najbliższej przyszłości, ponieważ jej niezdolność do znalezienia jakiejkolwiek stabilności wydaje się wskazywać, że wkrótce wykona duży ruch w tym czy innym kierunku.

Mówiąc o tej możliwości, jeden z handlowców wyjaśnił, że uważa, iż następny ruch prawdopodobnie będzie sprzyjał niedźwiedziom.

Zauważa on w szczególności, że jeden z podstawowych byczych scenariuszy, który oglądał, został unieważniony przez ostatni spadek Bitcoina. To poważny znak, który sugeruje, że minus może być nieuchronny.

Bitcoin nadal nie ma tendencji do przejmowania kontroli przez niedźwiedzie.

W momencie pisania, Bitcoin jest notowany na giełdzie po obecnej cenie 10.350 dolarów. Jest to około ceny, po której Bitcoin handlował przez cały czas po jego odbiciu od dziennego niżu wynoszącego 10.200 dolarów.

W ciągu ostatnich kilku dni niedźwiedzie powoli spychały BTC na niższy poziom, ale musi jeszcze przetestować swój krytyczny region wsparcia od 9 900 do 10 000 USD.

Dalsza obrona tego obszaru byłaby znakiem byka. Ze względu na silną tendencję spadkową wywołaną odrzuceniem 11.200 dolarów, wizyta na tym poziomie może mieć miejsce w najbliższym czasie.

Trader: Jeden z głównych byków BTC został unieważniony.

Popularny analityk kryptocurrency zaoferował ponure spojrzenie na Bitcoin, zauważając, że niedawny spadek cen zepchnął jego dzienną świecę poniżej 10.500 dolarów – co było kluczowym wsparciem.

Powiedział, że ten spadek może wskazywać, że dalsze straty są nieuchronne.

BTC: Miałem możliwe bycze scenariusze w 3 przedziałach czasowych w tym tygodniu: miesięcznym, tygodniowym i dziennym. To unieważnia codzienny, nadal będę się ochładzać i czekać na pozostałe dwa (ponieważ są ważniejsze), ale to niekoniecznie jest znak, który chcesz widzieć jako byka.

Wizerunek dzięki uprzejmości DonAlt. Wykres przez TradingView.

Jeśli Bitcoin nie zjedzie wyżej i nie odzyska tego wsparcia, w najbliższych dniach mogą pojawić się dalsze minusy.

Wyróżnione zdjęcie z Unsplash. Wykresy z TradingView.