Firma technologiczna z branży medycznej EHR Data opracowuje jedno źródło prawdy w czasie rzeczywistym dla recept na opioidy w Stanach Zjednoczonych. Niedawno CoinGeek miał okazję rozmawiać ze swoim głównym naukowcem i konsultantem Ronem Austringiem, badając, czym jest EHR Data, jak działa, do kogo się idealnie nadaje, a także na co Austring czeka na nadchodzącej konferencji CoinGeek Live.

Austring wraca również do etapu konferencji CoinGeek, na której 1 października odbędzie się prezentacja EHR Data The First Healthcare Data Platform Using the Bitcoin SV Blockchain.

Dla tych, którzy nie znają twojej pracy, czym zajmuje się EHR Data?

Odkładamy dane tam, gdzie ich miejsce: w rękach osoby. Budujemy globalną bazę danych służby zdrowia, która będzie otrzymywać informacje od dostawców danych, a następnie bezpiecznie udostępniać te dane tylko osobie, która jest ich właścicielem. Osoba fizyczna jest właścicielem tych danych.

Jak EHR Data wykorzystuje Bitcoin?

Wszystkie dane medyczne są zapisywane w Bitcoin SV blockchain, który będzie działał jako niezmienna, sprawdzalna i zaufana baza danych. Jako zaufana baza danych, łańcuch blokowy Bitcoin SV będzie również działać jako magistrala danych w celu przeniesienia danych pochodzących z jednego centrum danych EHR do wszystkich innych centrów danych EHR działających na całym świecie.

Jak wyobrażasz sobie wykorzystanie swoich danych EHR?

Przewidujemy, że nasza platforma zostanie wykorzystana:

Nasz Interfejs Programów Aplikacyjnych (API), który jest hostowany jako usługa w chmurze i będzie działał jako jedyny sposób, w jaki konsumenci i dostawcy danych mogą wchodzić w interakcję z naszym systemem. Gdy dane są dostarczane do naszej usługi, od dostawcy danych, dostawca jest uprawniony do otrzymania tantiem, gdy dane te zostaną udostępnione i wykorzystane przez konsumenta danych za zgodą pacjenta. Pacjent zawsze zachowuje prawo własności do swoich danych i zawsze ma kontrolę nad tym, kto ma dostęp do tych danych. Nasze aplikacje mobilne, które są klientami naszego API, udostępniają interfejs użytkownika dostawcom usług medycznych i pacjentom.

Celem jest zapewnienie pacjentom bezpośredniego dostępu do wszystkich informacji dotyczących ich opieki zdrowotnej w postaci łatwej w użyciu aplikacji mobilnej oraz umożliwienie udostępniania tych danych innym uprawnionym użytkownikom i podmiotom z korzyścią dla danej osoby/ pacjenta.

Kim jest EHR Data i dlaczego?

Nasza platforma jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć łatwy dostęp do wszystkich swoich informacji medycznych i mają dość innych osób kontrolujących dostęp do ich danych i czerpiących z nich korzyści. Jest to idealne rozwiązanie dla podmiotów świadczących usługi medyczne, których celem jest pomoc ludziom w osiągnięciu optymalnych wyników zdrowotnych przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa pacjenta. Jest to również idealne rozwiązanie dla producentów leków, badaczy klinicznych i urzędników służby zdrowia, którzy chcą uzyskać dostęp do danych potrzebnych do świadczenia lepszych usług, znajdowania lekarstw na choroby i lepszego zarządzania kryzysami w dziedzinie zdrowia publicznego.

Nad czym obecnie pracuje zespół ds. danych EHR?

Budujemy interfejs API do zarządzania dostawcami i konsumentami danych, aplikację mobilną, która będzie skierowana w stronę osoby, oraz łączącą się z amerykańskimi przełącznikami orzekania.

Jaka jest twoja ulubiona rzecz w CoinGeek Conferences?

Lubię uczyć się, co inni robią w tej branży i jak technologia BSV jest dziś wykorzystywana. To niesamowite, jak kreatywna jest każda firma w unikalnym wykorzystaniu tej technologii.

Na co czekasz w nadchodzącej konferencji CoinGeek Live?

Z niecierpliwością czekam na możliwość poznania nowych przypadków użycia BSV, tokenizacji, nowego żetonu z TAAL-u i czerpania inspiracji ze wszystkich wspaniałych sesji.

Jakie są wasze obowiązkowe prezentacje na trzydniowej konferencji?

Prezentacja TAAL, prezentacje Craiga Wrighta, prezentacje Stevea Shaddera, jeśli mam ograniczyć się do trzech.

Dlaczego EHR Data zdecydowała się na sponsorowanie CG Live?

CoinGeek pozwala nam na unikalną okazję do wymiany pomysłów z innymi firmami i entuzjastami Bitcoin SV. Ufamy i wierzymy, że społeczność Bitcoin SV jest właściwym, oddolnym środowiskiem dla ruchu własności danych pacjentów.

Czego publiczność może oczekiwać/spodziewać się w związku z nadchodzącą prezentacją EHR Data CoinGeek Live (EHR Data: Pierwsza platforma danych dotyczących opieki zdrowotnej wykorzystująca Bitcoin SV Blockchain)?

Publiczność może oczekiwać, że dowie się więcej o tym, kim jesteśmy jako firma oraz o zmianie paradygmatu, jaka zachodzi w branży opieki zdrowotnej, jeśli chodzi o udostępnianie danych. Mogą również oczekiwać głębszego wniknięcia w szczegóły dotyczące naszej platformy i aplikacji mobilnej. Jesteśmy podekscytowani tą szansą na wzmocnienie ludzi w kwestii posiadania własnego zdrowia!

Jeśli jest coś, co chciałbyś dodać, możesz się tym podzielić.

Pomyśl o swojej rodzinie. Pomyśl o swoich bliskich. O tym właśnie myślimy: Naszym celem jest być odpowiedzialnym zarządcą twoich najbardziej prywatnych danych – twoich danych zdrowotnych. Bitcoin SV blockchain pozwala nam zapewnić, że dane zdrowotne danej osoby są niezmienne, bezpieczne i możliwe do skontrolowania.

Upewnij się, że dostroisz się do CoinGeek Live 1 października, aby nie przegapić prezentacji EHR Data! Jeśli nie zarejestrowałeś się jeszcze na CoinGeek Live lub szukasz pełnej agendy, możesz znaleźć więcej informacji tutaj.

Nowy w Bitcoin? Sprawdź sekcję CoinGeeks Bitcoin for Beginners, najlepszy przewodnik, aby dowiedzieć się więcej o Bitcoinach, jak pierwotnie zakładał Satoshi Nakamoto- i łańcuchu blokowym.