BlockDown powraca w dniach 22-23 października na wydarzenie Halloween, które zapowiada się na najlepszą jak dotąd wirtualną konferencję. Żadnych sztuczek, tylko smakołyki.

Akon, przewodniczący i współzałożyciel rewolucyjnego projektu kryptograficznego Akoin, wraz ze współzałożycielem Chainlink i dyrektorem generalnym Siergiejem Nazarovem będzie przewodniczył temu wydarzeniu, a wiele innych dużych nazwisk i projektów zostanie zaprezentowanych w najbliższych tygodniach.

BlockDown wstrząsnęło światem wirtualnych wydarzeń w 2020 roku, kładąc podwaliny pod nowy sposób prowadzenia i organizacji konferencji, a także przyciągając ponad 10 000 uczestników na całym świecie.

W ramach BlockDown 3.0 organizatorzy EAK Digital po raz kolejny zapoczątkują falę przełomowych haseł, zapoczątkują iskrzące i gorące dyskusje oraz czaty przy ognisku z udziałem dziennikarzy z głównych mediów, takich jak Bloomberg i Forbes.

Wydarzenie, w którym będzie można wziąć udział, poświęci cały dzień na dyskusję o finansach zdecentralizowanych (defi), ich implikacjach, wpływie i tym, co oznaczają one dla przyszłości finansów. Wrócą także ekskluzywne sesje okrągłego stołu, które rozpoczęły się podczas poprzedniej konferencji BlockDown, a których gospodarzami byli giganci komputerowi IBM i Oracle.

BlockDown 3.0 będzie przesyłany strumieniowo przez wiodące serwisy informacyjne CryptoSlate NewsBTC, Bitcoinist, CriptoNoticias, Theta.TV i Cryptonews, udostępniając go milionom widzów poprzez własne strony główne tych serwisów.

BlockDown jest dzieckiem wiodącej agencji blockchain i crypto PR EAK Digital, kierowanej przez założyciela i prezesa Erhana Korhalillera.

Wszyscy jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością zorganizowania trzeciej edycji konferencji Blockdown i kontynuowania stawiania wysoko poprzeczki dla wirtualnej przestrzeni konferencyjnej. Z niecierpliwością czekamy na ponowne powitanie naszych gości i stawienie czoła najnowszym wyzwaniom i trendom przy pomocy najlepszych umysłów branży Blockchain.

Poprzednie edycje BlockDown zebrały najlepsze recenzje od największych nazwisk w branży, a Akon, Erik Voorhees, Roger Ver i Nicholas Merten z Datadaszu dali świetną opinię.

Fantomowa Impreza

Aby uczcić sezon i zapewnić wszystkim odpowiedni wiatr po dwóch pracowitych dniach, tradycyjnym wirtualnym afterparty w BlockDown będzie Halloween spektakl z dyń, duchów, ghui i czarownic.

Kolejna edycja BlockDown odbędzie się w dniach 22-23 października. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.blockdownconf.com, aby się zarejestrować, dołączyć do telegramu BlockDown lub wysłać e-mail na adres [email protected]

Zastrzeżenie: To jest impreza partnerska.